Активність навчання на ФПО ЗДМУ зростає

Поточний тиждень позначений на факультеті післядипломної освіти  напруженою працею. Декан ФПО ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Юрій Рябоконь підкреслив, що у вересні істотно  зросла активність лікарів та фармацевтів, які бажають підвищити свій професійний рівень. Факультет із задоволенням йде їм назустріч.

Для 67 фахівців  фармацевтичного спрямування почався передатестаційний цикл з напряму «Загальна фармація, організація управління фармацією». Двадцять курсантів поновлять знання зі спеціалізації «Організація управління фармацією».

Популярним серед курсантів є медичний напрям. Під керівництвом професора Людмили Боярської на кафедрі дитячих хвороб лікарі–педіатри та сімейні лікарі  приступили до опанування теми «Гострі респіраторні хвороби у дітей молодшого віку». А на кафедрі офтальмології, яку очолює доктор медичних наук, професор Наталія Завгородня, розпочали вивчати  курс «Актуальні питання первинної діагностики, профілактики та тактики лікування захворювань органів зору у дітей у професійній діяльності сімейного лікаря в умовах реформування галузі охорони здоров’я». Дев’ять курсантів вдосконалять свої знання з репродуктивної медицини  на кафедрі акушерства, гінекології та репродуктивної медицини разом із завідувачкою, доктором медичних наук, професором Наталією Авраменко та її колегами. З курсом «Основні засади менеджменту в охороні здоров’я в умовах реформування галузі» курсантів знайомлять викладачі кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології, яку очолює доктор медичних наук, професор Віталій Кривенко. Тему «Артроскопія колінного та плечового суглоба» курсанти опрацьовують на кафедрі  травматології та ортопедії – завідувач доктор медичних наук професор Максим Головаха.

Продовжуються курси спеціалізації з функціональної діагностики,  дорослої та дитячої  дерматології, рентгенології, - всього ці медичні напрями охоплюють 30 слухачів.

12.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar