Засідання ректорату ЗДМУ

Засідання ректорату ЗДМУ

На засіданні ректорату, яке відбулося сьогодні за головування ректора Запорізького державного медичного університету професора Юрія Колесника, підбито підсумки попереднього тижня навчання і окреслені завдання на поточний тиждень. 
 
«Завершено оснащення центру ОСКІ, обладнується друга черга Міжкафедрального тренінгового центру на базі колишнього пологового будинку №1, тому деканам та навчальному відділу слід подбати про розробку тренінгових курсів для кожного року навчання», - наголосив Юрій Михайлович. 
 
Важливим питанням, винесеним на засідання, є академічна активність та успішність здобувачів освіти. Декани усіх факультетів детально, у розрізі курсів та спеціальностей, розповіли про те, як студенти підключаються до занять. Загалом, активність на високому рівні, певні проблеми виникають лише у студентів, що перебувають на тимчасово окупованих територіях. 
 
Проректор з науково-педагогічної, наукової роботи та якості освіти доцент Світлана Моргунцова надала інформацію стосовно вступного курсу до навчання для першокурсників усіх спеціальностей, а також поінформувала про заходи моніторингу освіти. Важливим акцентом є початок запису на курси за вибором у осінньому семестрі 2022-2023 н.р. 
 
У Медичному фаховому коледжі ЗДМУ навчальний процес першокурсників уже розпочався у змішаній формі для адаптації до навчання з використанням сервісу MS Teams. Цього року зараховано до коледжу 84 особи на базі 9 класів, втім, прийом на базі 11 класів ще триває, - розповіла директор коледжу Ольга Кілєєва.
 
І приймальна комісія ЗДМУ з 12 вересня оголосила додатковий прийом абітурієнтів, які складатимуть національний мультипредметний тест впродовж цього тижня. При цьому, як зазначила заступник голови приймальної комісії професор Віра Одинцова, зарахування вступників на бюджетну форму навчання вже завершено, цього року ЗДМУ прийняв цієї категорії студентів більше, ніж попередньої вступної кампанії. 
Тривають заходи безперервного професійного розвитку на факультеті післядипломної освіти ЗДМУ – сьогодні розпочалося одразу 5 курсів тематичного вдосконалення. 
 
Директор Університетської клініки Еліна Котляревська доповіла ректорату про стан справ у навчально-науковому і лікувальному центрі. Зокрема, у клініці чітко виконуються планові показники з госпіталізації, триває медогляд працівників одного з промислових підприємств Запоріжжя, приступили до навчання 37 інтернів першого року навчання і 13 – другого, відновив роботу Консультаційний центр професорів та доцентів ЗДМУ,  завершено ремонт трьох поверхів стаціонару, проконсультовано 273 військовослужбовців ЗДМУ. 
 
На засіданні також розглянули питання організації та виконання заходів техніки безпеки в умовах дії правового режиму воєнного часу, про стан вакцинації  та захворюваності на COVID-19, стан оплати освітніх послуг та інші виробничі питання. 
 
12.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar