Новини Медичного фахового коледжу ЗДМУ

Круглий стіл з питань вдосконалення освітньої програми за спеціальністю 223 «Медсестринство» відбувся у Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медичного університету.
 
Учасники круглого столу проаналізували освітню програму, визначили її сильні та слабкі сторони. Директор коледжу Ольга Кілєєва, гарант освітньої програми "Сестринська справа" Марина Поправко подали пропозиції щодо її вдосконалення з метою підготовки високопрофесійних фахівців та підвищення конкурентоздатності випускників коледжу на ринку праці. 
 
*** *** *** *** ***
 
Викладачі Медичного фахового коледжу Запорізького державного медичного університету к.пед.н., спеціаліст вищої категорії Тетяна Четвертак та спеціаліст вищої категорії Марина Поправко взяли участь у онлайн-засіданні робочої групи з розроблення програми єдиного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступенів фахової передвищої освіти та фахової освіти на першому бакалаврському рівні за спеціальностями галузі знань "22 Охорона здоров'я". 
 
Зустріч робочої групи з розроблення програми єдиного кваліфікаційного іспиту організована з ініціативи Центру тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки "Фармація" та "Медицина" при Міністерстві охорони здоров'я України.  Учасники робочої групи вирішили ряд організаційних питань, отримали деталізовані інструкції для подальшої роботи. 
 
8.09.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar