ФПО пропонує престижну вторинну спеціалізацію

Дарма, що літо, час канікул і відпусток, на факультеті післядипломної освіти ЗДМУ триває напружена праця. Зокрема, на курсах підвищення кваліфікації слухачі почали опановувати вторинну спеціалізацію «Медицина невідкладних станів». 
 
«Курс зовсім новий, - коментує декан ФПО ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Юрій Рябоконь, - його започатковано як для практикуючих лікарів, так і для інтернів – майбутніх медиків. Актуальність цього напрямку важко переоцінити, як і професійність та високу підготовку, яку гарантує ЗДМУ слухачам. Адже з курсантами працюють фахівці кафедри медицини катастроф та військової медицини університету під керівництвом доктора медичних наук, професора Володимира Перцова. А вишкіл з надання домедичної допомоги при невідкладних станах доцента цієї кафедри Олега Льовкіна уже під час воєнного стану пройшли сотні  медиків, волонтерів та організованих груп населення регіону». 
 
Тому, дізнавшись про тримісячні курси на ФПО, відвідувати їх вже почали перших 11 курсантів, серед яких лікарі Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, інших лікувальних закладів міста. Загалом таку  вторинну спеціалізацію отримають близько 30 лікарів, до послуг яких будуть всі умови, зокрема, й обладнання Міжкафедрального тренінгового центру університету.
 
Розпочали підготовку також  19 курсантів вторинної спеціалізації з курсу дорослої і дитячої дерматовенерології, навчання яких організовує кафедра дерматовенерології та косметології з курсом дерматовенерології і естетичної медицини ФПО під керівництвом доктора медичних наук, професора Галини Макуріної. Тут кілька осіб також проходять стажування. Курси за таким фахом користуються великим попитом серед лікарів, які бажають отримати другий фах.
 
3.08.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar