На ФПО завершено вступ до інтернатури

Успішно завершилася вступна кампанія в інтернатуру на факультеті післядипломної освіти ЗДМУ, яка тривала з початку липня. Кількість охочих отримувати освіту значно більша, ніж це було в попередні роки.
 
 «Такі результати набору зумовлені передусім потужною роботою, здійсненою колективом ФПО, його приймальною комісією, - констатує декан факультету післядипломної освіти ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Юрій Рябоконь. – А також тим фактором, що, завдяки клопотанню ректорату, ініціативі особисто ректора закладу вищої освіти, було збільшено бюджетне замовлення для університету. Якщо торік державним коштом навчалося  116 лікарів – інтернів, то нині таких 194, на контракт зарахували 169 осіб. А загалом    на медичні спеціальності  зараховано 363  вступників, це більше, ніж  торік, коли набір  складав  283 особи. Ми задоволені такими результатами, які безумовно підтверджують високий рейтинг Запорізького державного медичного університету. Заяви на вступ подали, окрім наших, понад два десятки випускників інших закладів вищої  медичної освіти України, - Дніпра, Харкова, Сумщини, Полтави, Києва, Одеси, які бажають здобути  професію саме у нас».
 
За словами декана, набір на навчання відкрито за  20 спеціальностями. Популярністю нинішніх вступників користуються: внутрішні хвороби –  59 осіб, хірургія – 31, стоматологія – 145, анестезіологія й інтенсивна терапія – 33, офтальмологія - 19, травматологія й ортопедія-20, неврологія -19, акушерство та гінекологія – 15. Ці спеціальності затребувані часом, й саме в ЗДМУ, завдяки впровадженню високих освітніх технологій та потужній матеріальній базі, у майбутніх лікарів є всі можливості отримати ґрунтовну медичну освіту найвищого ґатунку.
 
Цьогоріч на ФПО також зарахували на навчання на другому потоці 185 фармацевтів – інтернів.  У ЗДМУ  навчатимуться здобувачі освіти цього профілю з Харкова, Дніпра, Одеси, Донецька. Загалом, з урахуванням 261 особи першого потоку, фармацевтичну освіту цього навчального року отримуватимуть 446 фармацевтів – інтернів. 
 
З огляду на воєнний час, усі інтерни працюватимуть за змішаною формою навчання, для цього в університеті створено всі умови, вже випробувані часом.   
  
 
 
2.08.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar