Монографія про інформаційні технології в медицині і фармації

Вийшла друком і надійшла в бібліотеку ЗДМУ монографія «Інформаційні технології в медицині і фармації».  Видання є колективною працею великої групи науковців, серед яких переважно співробітники Запорізького державного медичного університету – І.Ф.Бєленічев, Н.В.Бухтіярова, О.А.Рижов, В.П.Риженко, Б.С.Бурлака, а також колеги з інших закладів вищої освіти.

Монографія цікава  висвітленням сучасних підходів до розробки та створення нових лікарських  засобів  на основі  оригінальних молекул, а також лікарських форм за допомогою інформаційної технології, а також методів квантової медичної хімії, квантової  фармакології та їх зв’язку з іншими галузями медицини та фармації. Узагальнено дані літератури про походження квантової медичної хімії, квантової фармакології та їх зв’язок з іншими науками й підкреслено їх значення у медичній та фармацевтичній практиці. Автори представили розробки математико-теоретичних основ комплексного підходу до створення комп’ютерної програми віртуального скринінгу антиоксидантів у новостворених синтезованих сполуках.

У монографії подані розроблені авторами основні теоретичні концепції нової методології, яка може бути основою для створення нових методів комп’ютерних систем та інформаційних технологій, що можуть бути використані  під час створення нових лікарських форм.

Видання може зацікавити та стати корисним фармакологам, хімікам – синтетикам, технологам, спеціалістам у галузі медичної інформатики, а також аспірантам та студентам.

Ознайомитися з монографією можна у бібліотеці Запорізького державного медичного університету.

22.06.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar