Атестація дисертантів ЗДМУ

Атестація дисертантів ЗДМУ

Атестаційна комісія під головуванням проректора з наукової роботи, доктора медичних наук, професора Валерія Туманського за участю  гарантів освітньо-наукових програм та наукових керівників, провела  онлайн  в режимі реального часу Атестацію  дисертантів - 26 здобувачів наукового ступеня доктора філософії  і 28 докторантів університету.

«Слід зазначити, що така процедура є  традиційною, - прокоментував професор Валерій Туманський, -   всі без винятку наші аспіранти і здобувачі виконують  навчально - освітні програми, а наукова Атестація передбачає аналіз  їхнього здобутку конкретно  в рамках свого дослідження, в процесі роботи над дисертацією. З огляду на  те, що майже щороку змінюються правила захисту досліджень на ступінь  доктора філософії, важливо проаналізувати, хто і  в якому обсязі дослідив, опублікував, яких успіхів досяг на певному етапі роботи над дисертацією.  Комісія заслуховує здобувачів і оцінює рівень готовності  наукової роботи, коригує, зауважує, над чим потрібно попрацювати  і  надає гриф захисту дисертації».

Голова Атестаційної комісії  констатував, що спілкування з науковцями  першого дня  підтвердило, що вони успішно  справляються з науковою складовою дисертацій, у підсумку всі були успішно атестовані. Завтра  Атестацію пройдуть  наступні  дисертанти.

21.06.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar