Провізори – інтерни завершили Атестацію

Провізори – інтерни завершили Атестацію

На факультеті післядипломної освіти ЗДМУ завершилась підсумкова Атестація фармацевтів/провізорів-інтернів. У 2021-2022 навчальному році її склали 412 здобувачів освіти цього профілю. Так у січні закінчили інтернатуру і отримали сертифікати 227 осіб, у червні – 184.

«Воєнний стан вніс корективи до освітнього процесу фармацевтів/провізорів-інтернів другого потоку, - зазначив декан ФПО ЗДМУ професор Юрій Рябоконь, -  стовідсотково навчалися дистанційно. Усі заплановані заходи, практичні та семінарські заняття відбувалися у змішаному форматі навчання, і практика показала, що у синхронний та асинхронний режим засвоєння навчальної програми наші здобувачі освіти включилися всі без винятку і успішно виконали програму. Онлайн роботу учасників освітнього процесу стандартизовано і вона перебуває під постійним контролем деканату ФПО».

Підсумкова Атестація літнього випуску інтернів дещо відрізнялася від зимового: якщо попередня відбувалася у MS Teams та у форматі співбесіди наживо, то нинішня лише дистанційно, як це вказано у Тимчасовому положенні про проведення Державної атестації лікарів (провізорів) – інтернів за всіма спеціальностями.

Однак це жодним чином не позначилося на високих вимогах до інтернів з боку Атестаційної комісії під головуванням професора Інни Бушуєвої , за участю провідних професорів фармацевтичної галузі – Івана Білая, Олександра Мазуліна, Наталії Ткаченко.

21.06.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar