Випускникам про проходження інтернатури

Випускникам про проходження інтернатури

Сьогодні  в ЗДМУ відбулася онлайн зустріч з випускниками, які навчалися на контракті, стосовно наступного проходження інтернатури. У ній взяли участь понад 260 здобувачів освіти.  На початку розмови декан ФПО ЗДМУ професор Юрій  Рябоконь розповів здобувачам освіти щодо порядку проходження інтернатури, спеціальностей, вартості  навчання тощо, а також скерував випускників до сайтів університету та факультету, де міститься вся додаткова інформація.

Перед випускниками виступив ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник, який розповів про переваги  продовження навчання в університеті, підкреслив високий імідж ЗДМУ серед закладів вищої медичної освіти України. Йшлося  про те, що ЗДМУ  має угоди з провідними клінічними базами регіону, де лікарі - інтерни поруч з досвідченими фахівцями опановують практичні навички біля ліжка хворого. Університет має унікальну матеріальну базу.  Попри складні часи в державі, ЗДМУ має всі  новітні освітні технології, що дозволяють опановувати теоретичний курс дистанційно. Високий рівень освіти підтверджується результатом  складання іспитів КРОК 3, які є кращими в Україні упродовж багатьох років.

У зустрічі взяли участь завідувачі клінічних кафедр, які ознайомили випускників з умовами навчання, практичним застосуванням уже набутих  знань і продовженням професійної підготовки на новому етапі під час інтернатури. Про переваги навчання в інтернатурі саме Запорізького державного медичного університету вели діалог з молоддю  - завідувач кафедри акушерства і гінекології професор Юрій Круть, завідувач кафедри  сімейної медицини, терапії, кардіології  та неврології професор Віталій Кривенко, завідувачка кафедри дерматовенерології та косметології з курсом дерматовенерології  і естетичної медицини ФПО професор Галина Макуріна, завідувач кафедри травматології і ортопедії професор  Максим Головаха, завідувач кафедри дитячих хвороб Людмила Боярська, дитячий хірург професор Валерій Дмитряков.

Із загальної  кількості здобувачів освіти, які  цьогоріч завершили навчання на контрактній основі, понад 75 відсотків планують  проходити інтернату в своєму університеті – ЗДМУ.

20.06.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar