Акція на підтримку переселенців

Акція на підтримку переселенців

20 червня відзначається Всесвітній день біженців. Якщо раніше такий статус стосувався населення інших, далеких від нас країн, то тепер, на жаль, переселенцями стали тисячі тисяч громадян України, які мігрують, рятуючись від російської військової агресії, -  6,5 мільйонів українців були змушені виїхати з рідних домівок на чужину… Цей день промовисто нагадує: війни на землі не припиняються, людям, які залишилися без даху над головою, потрібна допомога.

Запоріжжя – гостинне місто, тут постійно знаходять прихисток сотні людей, які через воєнні дії, поневіряння у ворожій окупації змушені виїздити з дому. Сьогодні у Запорізькому державному медичному університеті відбулася велелюдна акція з нагоди дня біженців. Її організували, спільно із закладом вищої освіти Головне управління ДСНС України в Запорізькій області, Головне управління Національної поліції в Запорізькій області, Національна гвардія, обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Кожен з організаторів доправив на територію університету зразки своєї потужної техніки, продемонстрував, як вона працює, облаштували локації з просвітницькими матеріалами. Працювали окремі локації для дітей, цікавою, зокрема, була «Хвостаті заручники війни».

Метою акції було підтримати людей, які вимушено потрапили у скрутні ситуації з переселенням, допомогти їм морально пережити такий стан. Окрім того, люди отримали багато цінних порад щодо того, як їм дотримуватися правил безпеки життя, куди звертатися зі своїми проблемами.

20.06.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar