Атестацію завершують вітчизняні випускники

У вітчизняних випускників, які опановують спеціальність «медицина» на I i II медичних факультетах, сьогодні,  в рамках підсумкової Атестації, відбувся останній  іспит – із  загальної  гігієни та екології, соціальної медицини та громадського здоров’я.

Готували здобувачів освіти до цього випробування  викладачі кафедри  загальної гігієни та екології під керівництвом кандидата медичних наук, доцента Анатолія  Севальнєва та кафедри соціальної медицини, громадського здоров’я, медичного та фармацевтичного права, яку очолює кандидат фармацевтичних наук, доцент Олександр Алексєєв.

У присутності членів  атестаційної комісії  її голова, доктор медичних наук, професор Юрій Круть  провів жеребкування, було визначено завдання з п’яти  станцій, це cитуаційні задачі типу КРОК із соціальної медицини та громадського здоров’я  й  такі ж тестові завдання з гігієни,  стандартизовані багаторівневі ситуаційні завдання з обох дисциплін.  На п’ятій станції випускники мали продемонструвати обізнаність з військової гігієни.

Таким чином, здобувачі освіти шостого курсу успішно справилися з усіма чотирма іспитами підсумкової Атестації.

20.06.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar