Сесія у студентів заочної форми навчання

Сьогодні розпочалася сесія у студентів заочної форми навчання II фармацевтичного факультету ЗДМУ, яка триватиме до кінця травня. 

Декан II фармацевтичного факультету, кандидат фармацевтичних наук, доцент Олексій Бігдан зазначив, що в іспитовий графік включилися загалом понад 230 здобувачів освіти. Це 53 четвертокурсники п’ять років навчання - спеціальність «Фармація, промислова фармація», а також 13 студентів - 5, 6 років навчання -  спеціальність «Технології парфумерно – косметичних засобів». Сесію складають також студенти другого курсу, з яких 64  – 5 та 5,6 років навчання - спеціальність «Фармація, промислова фармація», 36 – «Технології парфумерно – косметичних засобів». Приступили до сесії і 66 п’ятикурсників обох спеціальностей.

«Деканат нашого факультету здійснив  необхідну організаційну роботу, потурбувався про створення груп у сервісі Teams, студенти ознайомлені з розкладом, викладачі усіх фармацевтичних кафедр завжди готові надати всебічну допомогу кожному, хто звертається, - розповів Олексій Антонович. - Сьогодні у перервах між лекціями зі студентами усіх курсів почергово поспілкувалися представники ректорату, деканату. Ми налаштували здобувачів освіти на продуктивну сесійну працю, відповідали на запитання. Приємно, що вже першого дня було більше 95 відсотків підключень, надалі сподіваємось на стовідсоткове. Усі відчувають відповідальність і прагнуть успішно  завершити навчальний семестр.

Праця буде напруженою, студенти прослухають ряд лекцій, відтак продемонструють, як засвоїли матеріал. Четвертокурсники складатимуть іспит з фармацевтичної хімії, фармацевтичної технології, п’ятий курс – з фармацевтичної хімії, а здобувачі другого курсу підтвердять рівень знань з таких дисциплін, як аналітична хімія, органічна хімія, фармацевтична ботаніка».

12.05.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar