Всіма доступними засобами доносити правду до світу

Всіма доступними засобами доносити правду до світу

Професорсько-викладацький склад, співробітники Запорізького державного медичного університету використовують кожну нагоду і можливість, щоб розповісти міжнародній спільноті про жахливі події безпідставної воєнної агресії РФ проти України. 
 
Начальник міжнародного відділу ЗДМУ Альона Павленко взяла участь в ранковому ефірі популярного британського радіо Times Radio на запрошення радіоведучого Калюма МакДональда. Під час прямого включення широкій аудиторії радіослухачів розказано про ситуацію в Запоріжжі і діяльність Запорізького державного медичного університету в умовах війни. 
 
А журналістку провідного медіа з Дубаї The National Рамолу Талвар зацікавило, як нашому університету вдається організувати навчання під час війни, зокрема й іноземних студентів, які засоби для цього використовуються  як працюють викладачі, як колектив справляється з психологічним навантаженням. У годинному інтерв’ю онлайн про це їй детально розповіли  проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти Світлана Моргунцова, професор кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології ФПО Михайло Колесник, доцент кафедри травматології та ортопедії Максим Кожем’яка, доцент кафедри мовної підготовки Жанна Рагріна, помічник ректора Наталя Підкович. Щодня The National охоплює впливову англомовну аудиторію, публікуючи інформацію на всіх цифрових платформах, охоплюючи мільйони людей, тому журналістка питала й про те, чим її країна може допомогти Україні відстояти свою свободу та незалежність. 
 
Онлайн-виступ доцента кафедри травматології та ортопедії Максима Кожем’яки про роботу у військовому шпиталі на конференції EMS2022 у Глазго (Шотландія), який транслювався для 1100 делегатів на основній сесії, отримав величезний відгук у професійної спільноти. Учасники конференції з різних країн ділилися своїми враженнями у соціальних мережах і висловлювали підтримку Україні: 
Стівен Дж.М. Соллід: Надзвичайно потужний виступ українського колеги з лінії фронту російської війни проти України. Велика повага! Ми підтримуємо народ України!
Луїс Міллінг : Дуже зворушливо було почути лікарський досвід з України, з перших вуст. Етичні дилеми, які важко собі навіть уявити! Ми з Україною!
Ніам Куммінс: Солідарні з Україною!
Рорі Квін: Травматолог з України з потужним зверненням до делегатів EMS2022. Ми з народом України!
 
 
10.05.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar