Дискусії про майбутнє медичної освіти

Дискусії про майбутнє медичної освіти
В умовах воєнного стану в Україні особливої уваги суспільства потребує освіта, наука, а відтак - професійне вдосконалення викладачів освітніх установ. Саме тому професорсько-викладацький склад Запорізького державного медичного університету невпинно працює та шукає можливості інтеграції міжнародного досвіду до вітчизняної практики.
 
Так, нещодавно представники ЗДМУ взяли участь в панельній дискусії «Approaches to Integration – Identity Transformation and Pedagogy», організоваій Karaganda Medical University (Казахстан). Дискусія була присвячена сучасному стану міжнародної медичної освіти, можливостям розвитку та потенційним перспективам. Серед доповідачів професори Дуджіпа Д. Самарасекера (Сигапур), Ніл Ошеров (США), Хусейн Егамназаров (Таджикистан).
 
Професор Дуджіпа Д. Самарасекера – Експерт APBSEA, директор Медичного центру Освіта (CenMED) у Школі медицини Система охорони здоров’я Національного університету (Сінгапур), свою доповідь присвятив розробці інтегрованих програм, модулів, нових підходів до навчання, оцінки та ефективності освітніх програм,  сфокусував увагу  на трансформації теоретичних знань в практичну діяльність і поділився досвідом вирішення цього питання в Сингапурі.
 
Професор Ніл Ошеров зосередився на труднощах в розробці інтегрованих блоків дисциплін, до складу яких входять як фундаментальні біологічні, так і клінічні науки.
 
Велику зацікавленість викликала презентація професора Хусейна Егамназарова,  який поділився досвідом проходження міжнародної акредитації в Avicenna Tajik State Medical University.
 
Під час дискусії обговорили також питання раціонального реформування навчальних планів освітніх програм медичних спеціальностей, розподілу дисциплін за курсами навчання, міжнародної співпраці і обміну досвідом, необхідності розвитку комунікативних навичок soft skills. Також не залишись без уваги питання необхідності постійного підвищення рівня кваліфікації викладачів, які забезпечують якість освітнього процесу.
 
10.05.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar