Засідання ректорату ЗДМУ

Сьогодні відбулося засідання ректорату Запорізького державного медичного університету за головування ректора професора Юрія Колесника. Планово розглянуті питання навчального процесу та забезпечення життєдіяльності закладу вищої освіти. 
 
Зокрема, декани факультетів доповіли про динаміку приєднання до онлайн-занять у синхронному та асинхронному режимах. Відрадно, що більшість студентів, як вітчизняних, так і іноземних, навчаються у синхронному режимі за розкладом. Цьому сприяють технічні можливості ЗДМУ, які здатні забезпечити повну візуалізацію високої якості. Асинхронно переглядають лекції та виконують завдання лише студенти, які перебувають на тимчасово окупованих територіях та мають труднощі з доступом до інтернету. 
 
Триває підготовка до підсумкової атестації та екзаменаційних сесій. За рекомендаціями, розробленими Центральною методичною радою університету, готуються тести з предметами, визначеними для контролю. 
Відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМУ професор Віра Одинцова зосередилася на особливостях вступної кампанії 2022, підготовки Правил прийому, які будуть розроблені на основі Умов прийому, затверджених МОН України. З найголовніших новацій вступної кампанії – відміна порогових 150 балів для подання сертифікатів на вступ, для цьогорічних випускників шкіл єдиний мультипредметний тест, а для вступників до Медичного фахового коледжу ЗДМУ передбачено вступ на основі мотиваційного листа. Прийом документів розпочнеться з 29 липня. Про всі ці деталі буде розказано під час Дня відкритих дверей, який планується провести онлайн. 
 
Ще одне завдання постане найближчим часом перед колективом ЗДМУ – проведення розподілу випускників на інтернатуру. За словами помічника ректора Наталії Баранової, університет очікує від обласних департаментів охорони здоров’я 226 місць для випускників бюджетної форми. Деканати уже працюють з випускниками щодо розподілу. 
 
7.05.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar