Подяка від військових за жертовну волонтерську працю

На адресу ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника надійшов подячний лист від керівника однієї з військових частин, у якому, зокрема, йдеться:
 
«Колектив військової NN частини висловлює велику подяку лікарям волонтерам, лікарям інтернам та студентам за значний особистий внесок у наданні медичної допомоги пораненим та травмованим військовослужбовцям Збройних Сил України, за професіоналізм у роботі та чуйне ставлення до пацієнтів.
Бажаємо Вам, Вашому колективу та усім студентам університету міцного здоров’я, натхнення, миру, добра та вагомих досягнень!»
 
Слова подяки адресовані завідувачу кафедри травматології та ортопедії професору Максиму Головасі, доценту цієї ж кафедри Максиму Кожем’яці і асистентам Сергію Масленнікову та Владиславу Чорному, професору кафедри медицини катастроф та військової медицини Олені Пономаренко, доценту кафедри загальної хірургії та післядипломної хірургічної освіти Михайлу Данилюку та асистенту цієї кафедри доктору філософії Михайлу Кубраку і аспірантам Мохаммеду Саддаму Гатіа і Олексію Котенку. 
 
Разом із своїми наставниками сумлінно працюють лікарі-інтерни кафедри травматології та ортопедії Андрій Безверхий, Назар Серховець, Петро Дмитренко, Сергій Іватицький, і лікарі-інтерни кафедри загальної хірургії та післядипломної хірургічної освіти Ярослава Сумик, Нарек Мхітарян, Амір Гарімадов, Олександр Дупін, Ростислав Зіновенко, Дар’я Балацька, Артем Щадрін, Едуард Діденко, Павло Бульба, Ігор Губський. 
 
У своїх викладачів-професіоналів та старших колег навчаються і активно допомагають у роботі шпиталю студенти І медичного факультету Дмитро Дубовик, Олександра Лихасенко, Вікторія Соснова, Анастасія Жеребчук, Артем Федоров, Ілля Мінаєв, Софія Василенко, Дарина Бавицька, Аліна Бова, Даяна Святун, Вікторія Короніна, Вікторія Прохоренко та студент ІІ медичного факультету Віталій Дергалюк. 
 
Пишаємось вами, дорогі професори, доценти, асистенти, лікарі-інтерни та студенти!
Разом до Перемоги! 
 
6.05.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar