Дослідження, проведені в Університетській клініці, представили на міжнародному конгресі

Дослідження, проведені в Університетській клініці, представили на міжнародному конгресі

З 1 по 4 травня у Празі (Чехія) триває науковий форум XXVII World Congress on Parkinson’s Disease and Related Disorders, присвячений сучасним підходам до діагностики та лікування неврологічних захворювань, зокрема, хвороби Паркінсона та руховим розладам. Спільну наукову роботу з доктором медичних наук, доцентом кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології ФПО Аліною Демченко, кандидатом медичних наук, доцентом кафедри неврології Аллою Ревенько представила на конгресі  аспірант кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології ФПО Джаміля Аравіцька. 
 
У роботі науковці та лікарі-практики зосередилися на результатах  плацебо-контрольованого дослідження впливу транскраніальної магнітної стимуляції на моторні симптоми  у пацієнтів з хворобою Паркінсона 2 стадії, які проживають у Запорізькій області. Дослідження виконувалося на базі Центру Вегетативної патології Університетської клініки ЗДМУ, де пацієнти мають унікальну можливість отримати найсучасніше лікування хвороби Паркінсона та екстрапірамідних розладів з використанням методу транскраніальної магнітної стимуляції.   
Приємно відзначити, що доповідь наших науковців була обрана з великої кількості претендентів, що свідчить як про високу якість та актуальність дослідження, так і про рівень медичної допомоги, яку гарантує Університетська клініка ЗДМУ. Доповідь викликала велику зацікавленість учасників конгресу із США, Чехії, Іспанії, Італії, Польщі, Словенії, Румунії та Індії.
 
3.05.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar