Перспективи інновації медичної освіти

На базі Медичного фахового коледжу Запорізького державного медичного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації медичної освіти: перспективи, виклики та можливості», яка включена до переліку наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Міністерства освіти і науки України на 2022 рік.

Під час першого етапу конференції представлено усні та стендові доповіді, їх обговорення та дискусія між учасниками заходу сприяли можливості формуванню нових підходів і шляхів до підвищення якості освітнього процесу. Наукові публікації конференції у вигляді 97 друкованих праць представлені в науковому виданні: «Інновації медичної освіти: перспективи, виклики та можливості: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю за ред. Т.Ю. Четвертак».

На пленарному засіданні прослухано 15 доповідей, 82 представлено як стендові. Зареєстровано 196 активних учасників конференції, серед яких педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти України, взяли участь представники понад 25 закладів вищої та фахової передвищої освіти.

24.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar