Університетська клініка пропонує відновити здоров’я

Відновити здоров’я не менш важливо, аніж лікуватися. Ефективне сучасне немедикаментозне лікування і профілактику багатьох захворювань пропонує університетська клініка ЗДМУ. Тут діє відділення відновлювального лікування, де працює  злагоджена команда фізіотерапевтів, рефлексотерапевтів, масажистів, медичних сестер з фізіотерапії та ЛФК.

Кваліфіковані  спеціалісти допоможуть  успішно  подолати захворювання, швидше повернутися до активного життя, провести  профілактичні заходи із  захворювань опорно-рухового апарату,  дихальної системи, шлунково-кишкового  тракту, уражень периферичної  нервової  системи.

У  відділенні  відновлювального  лікування можна скористатися послугами  кабінетів : радіальної ударно-хвильової терапії (апарат Masterpuls MP200 виробництва STORZ, Швейцарія); високотонової терапії на апараті HiTop to touch, GBO (виробник – Німеччина); електролікування (магнітотерапія, ультразвукова терапія, електрофорез, УВЧ-терапія, ДМВТ-терапія, дарсонвалізація). У кабінеті  електротерапії також працює  унікальний фізіотерапевтичний комбайн Physis, за допомогою якого можна поєднати два методи лікування – ультразвукову  терапію та імпульсні струми. Також він має програми з вакуумним масажем, унікальні програми для лікування гіпергідрозу долоней та стоп, неутримання сечі. У інгаляторії  пацієнтам  проводять курси інгаляцій  за допомогою небулайзерів OMRON. Гарні результати щодо відновлення після хвороби відвідувачі відділення отримують в кабінетах -  лазеротерапії,  рефлексотерапії,  масажу,  ЛФК.

21.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar