Рада з гуманітарної освіти про роботу кураторів, виховання першокурсників, право

Рада з гуманітарної освіти про роботу кураторів, виховання першокурсників, право

Розширене засідання ради з гуманітарної освіти та виховної роботи ЗДМУ розпочалося з приємного акценту – нагородження грамотами ректора університету кращих колективів кафедр, їхніх завідувачів, кураторів академічних груп і земляцтв за результати організаційно – виховної роботи зі студентською молоддю. Цю місію виконав ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник, подякувавши всім, хто вкладає у юне покоління майбутніх медиків не лише професійні знання, але докладає усіх зусиль задля формування в молоді високих моральних якостей.

Грунтовну доповідь про особливості виховної роботи  кураторів академічних груп  з першокурсниками  медичних факультетів  зробила завідувачка кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії  професор Олена Григор’єва. Вона підкреслила, що кураторство на першому курсі вимагає від співробітників кафедр і батьківської уваги, і материнського терпіння, а також  чималого особистого часу, адже з цією категорією студентів проводиться комплекс заходів виховної роботи, метою яких є формування у них моральних якостей, здорового способу життя, відповідальноcті  за свої вчинки упродовж студентських років і в подальшій професійній діяльності.

Доповнили  доповідь  професора Олени Григор’євої її колеги з кафедри – доценти Олена Артюх і Микола Лебединець. Микола Григорович, зокрема,  наголосив, що іноземним студентам, які приїздять навчатися з усього світу, потрібна на перших порах особлива підтримка, адже далеко  від домівки вони опиняються зовсім юними, і турботливе ставлення допоможе їм швидше подолати синдром чужини. Принагідно розповів зворушливу історію дружби з індійськими студентами, яка пролягла через роки.

Далі учасникам засідання було запропоновано блок повідомлень  з правової тематики.  З питання про стан та шляхи покращення правового виховання студентської молоді доповідали – член ради з гуманітарної освіти  та виховної роботи, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри управління і економіки фармації, медичного та фармацевтичного правознавства Олександр  Алексєєв  та кандидат юридичних наук Михайло Аніщенко. У такий спосіб в університеті гідно завершено Всеукраїнський  тиждень права.

Наступна тема обговорення стосувалася сутності виховання в освітньому процесі. Доповідав член ради з гуманітарної освіти  та виховної роботи, професор кафедри суспільних дисциплін  Віталій Жадько. Про те, як самоорганізується студентська спільнота, щоб максимально ефективно використати час для навчання та дозвілля, розповів голова Студентської ради  ЗДМУ Максим Усатенко. А  викладач  Центру підготовки іноземних громадян Ірина Янушевська  зробила повідомлення  про становлення їхнього підрозділу  та подальші плани  роботи Центру щодо виховної роботи з іноземною молоддю.

Проректор з науково – педагогічної  та навчальної роботи ЗДМУ, доцент Світлана Моргунцова  подякувала  членам ради з гуманітарної освіти та виховної роботи, її голові, доценту Петру Бідзілі, за потужний обсяг роботи, яку здійснює це формування, адресувала щирі слова усім, хто не шкодує сил, повсякчас працюючи  зі студентством, щоб виховати їх високопрофесійними лікарями і хорошими людьми.

 

 

14.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar