Студентам про запобігання корупції

Студентам про запобігання корупції

Просвітницька бесіда прокурора відділу організації діяльності у сфері запобігання корупції  прокуратури Запорізької області Ігоря Кузіва з майбутніми медиками та фармацевтами ЗДМУ відбулася  у площині роз’яснень положень чинного законодавства щодо запобігання корупції, з метою застереження  студентів  від корупційних проявів. Такі заходи в ЗДМУ є систематичними і сприяють правовому вихованню студентства.

Зупинившись на окремих положеннях законодавства,  посадовець запросив молодь до діалогу, й студенти жваво почали ставити запитання. Передусім їх цікавили теми, пов’язані з майбутньою професійною діяльністю, на кшталт - що таке неправомірна вигода, які корупційні прояви  можуть зустрічатися на шляху професійної діяльності медиків та фармацевтів.  Як ставитися до подарунків, які пропонуються в якості винагороди за послугу, яка різниця між гостинцем і подарунком. Ігор Васильович не залишив без відповіді жодне, відверто допомагав розібратися в кожному конкретному випадку стосунків «лікар – пацієнт», а також тих, де навіч конфлікт інтересів. Навів приклади зі своєї службової діяльності, де важливо було залишатися людиною високих моральних засад.
Цікавою  була розповідь прокурора про сучасні методи розслідування корупційних схем, зокрема, використання новітніх технічних засобів.

У розмові зі студентами взяв також участь кандидат юридичних наук Михайло  Аніщенко, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції ЗДМУ.

Головним висновком, що його винесла молодь з цієї зустрічі – від хабарів та інших спокусливих моментів слід триматися подалі, ґрунтовно вчити законодавство. І, звісно, не заплямувати свою честь і гідність ні в молоді роки, ні в подальшій професійній діяльності. 

 

21.11.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar