Запобігти випадкам несумлінної наукової поведінки

На сьогоднішньому розширеному засіданні Вченої ради і Конференції трудового колективу ЗДМУ відбувся детальний розгляд випадків порушення академічної доброчесності. 
 
У своїх виступах ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник та проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський вкотре наголосили  на тому, що, згідно з Законом України «Про вищу освіту»  і Статутом університету, на  науково-педагогічних  працівниках лежить підвищена відповідальність за виховання у студентів високих морально-етичних цінностей, в тому числі і на власному прикладі. 
 
Усі науково-педагогічні працівники ЗДМУ  несуть особисту відповідальність за коректну роботу із джерелами інформації, дотримання вимог наукової етики та поваги до інтелектуальних надбань,  порушення загальноприйнятих правил цитування, використання плагіату.  
 
Відзначивши, що в ЗДМУ проводиться системна робота, спрямована на впровадження основних принципів академічної доброчесності, запобігання випадкам несумлінної наукової поведінки, Вчена рада прийняла рішення про посилення роботи в цьому напрямку, з метою підвищення якості освітнього та наукового процесів. 
 
26.08.2016

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar