Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Кинь цигарку, візьми цукерку!

Напередодні Новорічних свят активісти студентського самоврядування Запорізького державного медичного університету організували акцію «В Новий Рік без шкідливих звичок»!  Мета акції - допомогти молоді усвідомити загрозу, якої завдає здоров’ю тютюнопаління і позбутися шкідливої звички.  

Акцію провели під час перерви біля входу до університетського кампусу, де зазвичай збираються курці, адже на території ЗДМУ тютюнопаління суворо заборонене. Активісти роздавали своїм одноліткам цукерки в обмін на сигарети, та листівки, в яких описано вміст шкідливих речовин у тютюновому димі та їх вплив на організм людини.

Серед студентів-медиків невеликий відсоток курців, тому акцію продовжили і біля інших вищих навчальних закладів Запоріжжя – Національного університету, Класичного приватного університету та Інженерної академії.

У листопаді схожу акцію провели студенти Національного медичного університету ім.Богомольця, запорізькі студенти-медики підхопили ідею і сподіваються, що до неї приєднаються колеги з інших медичних і не медичних університетів України.
 

 

 

 

28.12.2015
2
1
3

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR