50-річчя провідних кафедр відзначили науковою конференцією

Сьогодні у ЗДМУ розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена 50-річчю кафедр патологічної анатомії та патофізіології  Запорізького державного медичного університету  "Актуальні проблеми сучасної патоморфології та патофізіології". Форум зібрав провідних науковців галузі з усіх медичних вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів України і ближнього зарубіжжя. 

Академік НАМН, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, професор Романенко А.М., Президент Асоціації патологів України, заслужений діяч науки і техніки України, професор Гичка С.Г., головний патологоанатом МОЗ України, доцент Діброва В.А. та інші учасники конференції тепло привітали з особистим ювілеєм визначного вченого, засновника власної наукової школи, завідувача кафедри патанатомії та судової медицини ЗДМУ професора Туманського В.О. 
 
 
 
28.05.2015
2
5
4
3
6
1

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar