Наука

Засідання від 16 березня 2016 р.
Порядок денний.

  1. Інформація про попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук доцента кафедри внутрішніх хвороб 1 Запорізького державного медичного університету, к.мед.н. Кисельова Сергія Михайловича на тему: «ІНФАРКТ МІОКАРДА, УСКЛАДНЕНИЙ АНЕВРИЗМОЮ ЛІВОГО ШЛУНОЧКА: КЛІНІЧНІ І СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ, ДІАГНОСТИЧНІ, ТЕРАПЕВТИЧНІ ТА ПРОГНОСТИЧНІ АСПЕКТИ» (14.01.11 – кардіологія).
    Науковий консультант: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішніх хвороб 1 Запорізького державного медичного університету Сиволап Віктор Денисович
     
  2. Інформація комісії додаткового розгляду (колективного рецензування) дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Бондаренко Ольги Олександрівни на тему: «ПАТОГЕНЕЗ, КЛІНІКА, ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОГО ПАНКРЕАТИТУ У ХВОРИХ З ОЖИРІННЯМ ТА ІНСУЛІНОРЕЗИСТЕНТНІСТЮ» (14.01.02 – внутрішні хвороби)
    Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Губергріц Наталя Борисівна.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar