Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Засідання від 16 березня 2016 р.
Порядок денний.

  1. Інформація про попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук доцента кафедри внутрішніх хвороб 1 Запорізького державного медичного університету, к.мед.н. Кисельова Сергія Михайловича на тему: «ІНФАРКТ МІОКАРДА, УСКЛАДНЕНИЙ АНЕВРИЗМОЮ ЛІВОГО ШЛУНОЧКА: КЛІНІЧНІ І СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ, ДІАГНОСТИЧНІ, ТЕРАПЕВТИЧНІ ТА ПРОГНОСТИЧНІ АСПЕКТИ» (14.01.11 – кардіологія).
    Науковий консультант: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішніх хвороб 1 Запорізького державного медичного університету Сиволап Віктор Денисович
     
  2. Інформація комісії додаткового розгляду (колективного рецензування) дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Бондаренко Ольги Олександрівни на тему: «ПАТОГЕНЕЗ, КЛІНІКА, ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОГО ПАНКРЕАТИТУ У ХВОРИХ З ОЖИРІННЯМ ТА ІНСУЛІНОРЕЗИСТЕНТНІСТЮ» (14.01.02 – внутрішні хвороби)
    Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Губергріц Наталя Борисівна.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR