Наука

ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ Д 17.600.02

від 11.11.2015 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Захист дисертаційної роботи здобувачем наукового ступеня кандидата медичних наук асистентом кафедри факультетської педіатрії та медичної генетики ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Забігайло Юліаною Юріївною на тему: «Особливості ротавірусної інфекції, що перебігає з дисахаридазною недостатністю, у дітей» (14.01.10 – педіатрія)

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри факультетської педіатрії та медичної генетики ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Абатуров Олександр Євгенович

2. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук асистента кафедри клінічної фармакології, фармації, фармакотерапії і косметології Запорізького державного медичного університету Долінної Марії Олександрівни на тему: «УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ УРАЖЕННЯ КЛУБОЧКОВОГО АПАРАТУ ТА ТУБУЛОІНТЕРСТИЦІАЛЬНОЇ ТКАНИНИ НИРОК У ХВОРИХ НА ГІПЕРТОНІЧНУ ХВОРОБУ ТА ХРОНІЧНИЙ ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТ» (14.01.02 – внутрішні хвороби).

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри клінічної фармакології, фармації, фармакотерапії і косметології Запорізького державного медичного університету Крайдашенко Олег Вікторович

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar