Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Центр довузівської підготовки

Керівник – ОДИНЦОВА Віра Миколаївна, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки ЗДМУ, відповідальний секретар приймальної комісії.

Центр довузівської підготовки створений у 1995 році.
Основна функція – підготовка вітчизняних випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, та медичних коледжів для вступу до ЗДМУ і адаптація до навчання у нашому університеті.
 
Для абітурієнтів на контрактній основі працюють 8-ми і 3-х місячні підготовчі курси з біології, хімії, української мови і літератури.
Заняття на 8-місячних підготовчих курсах проводяться з жовтня по травень, 3 рази на тиждень: з 16-00 до 20-00.
Заняття на 3-місячних підготовчих курсах проводяться з лютого по квітень, 1 раз на тиждень – щосуботи: з 10-00 до 15-00.
В Університеті також ведуться заняття з біології та хімії з учнями середніх навчальних закладів (гімназії, ліцеї, середні школи і т. інш.) та зі студентами медичних коледжів, з якими укладені договори про поглиблену професійно-орієнтовану підготовку обдарованої молоді.
 
Цикл занять на підготовчих курсах включає в себе не лише посилене вивчення профільних дисциплін, необхідних для вступу до університету, але й екскурсії до музею, кафедрами університету, знайомство з його структурою, внутрішнім розпорядком, формою проведення занять та системою оцінювання знань у вищій школі, що дозволить майбутнім абітурієнтам адаптуватися до навчання у ВНЗ та визначитися з обранням майбутньогофаху.
 
Прийом відвідувачів і абітурієнтів: щодня, з 10-00 до 16-00 (окрім суботи та неділі).
69035, м.Запоріжжя, пр. Маяковського 26,
2-й навчальний корпус, 1-й поверх, кімната №12.
Тел.: (061) 233-65-55.
 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR