Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Ювілейна книга "Запорізький державний медичний університет"

Відразу кілька визначних дат для Запорізького державного медичного університету збіглися у 2013—2015 роках: 110 річниця заснування Вищих жіночих курсів в Одесі (саме з цих курсів починається історія університету), 55 річниця переведення навчального закладу з Одеси у Запоріжжя, 50 річниця основних кафедр, 45 річниця перейменування в Запорізький медичний інститут і 20 річниця присвоєння статусу універ ситету. Кожна з цих дат сама по собі є значущою і важливою для історії ЗДМУ. Але їхній збіг є своєрідним знаком: настала слушна пора зробити щось пам’ятне для університету, об’єднати історичні події у просторі і часі. А що може бути більш пам’ятним, ніж книга, головна функція якої сформульована віддавна як чинника збереження і поширення в часі та просторі інформації. І як би не поспішав технічний прогрес, пропонуючи нам все нові й нові надсучасні технології, книга була, є і буде головним носієм інформації і хранителем спогадів, вражень, емоцій і пам’яті.

Дуже хочеться, щоб це було справді пам’ятне видання для кожного, хто візьме його до рук: студента, випускника, викладача, працівника. І водночас, щоб воно відображало сучасний стан нашого університету. Саме тому ми вирішили відмовитися від нарисів про окремі особистості, підпорядковуючи ідею книги спільній університетській ідеї. Адже університет, латиною universitas, означає «сукупність», «спільнота». Кожен з нас і всі разом ми творимо цю спільноту впродовж років своєю діяльністю, дотримуючись академічних традицій і вічних, неперехідних цінностей. Отже, це спільне, узагальнене видання про нас усіх.

Vivat, Academia!

Щиро, ректор, професор Юрій Колесник

 

Ювілейна книга "Запорізький державний медичний університет"

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR