Міжнародна діяльність

Зустріч у Лондоні (листопад 2014)

24-28 листопада 2014 в Університеті Святого Георга (Лондон, Великобританія) відбулася чергова зустріч партнерів з проекту "ePBLnet" програми Темпус. У зустрічі взяли участь представники ЗДМУ: координатор проекту, зав. кафедрою медичної та фармацевтичної інформатики та інноваційних технологій, професор А.А. Рижов; заступник директора Міжнародного освітнього центру (МОЦ) з навчальних програм, асистент кафедри факультетської хірургії О.С. Черковська; заступник директора МОЦ з адміністративної роботи, начальник міжнародного відділу Г.Є. Філатова.

Під час зустрічі були розглянуті результати реалізації проекту в університетах-партнерах, а саме нова PBL навчальна програма, закупівля партнерами обладнання, створення концептуальної моделі е-бібліотеки для PBL занять, а також фінансові питання та ін.

Представники нашого університету взяли участь у семінарі щодо складання нової заявки в рамках програми Ерасмус+. Представники Лондонського університету провели майстер-клас, в рамках якого університети-партнери ознайомилися зі структурою і змістом заявки на новий проект, самостійно працювали над деякими позиціями заявки.

Результатом роботи на семінарі стало рішення подати заявку на новий проект.

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar