Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Етапи навчання та їх характеристика

Навчання в ЗДМУ включає довузівський, вузівський і післядипломний етапи.

Довузівський етап: на підготовчих курсах з профільних дисциплін готуються для вступу до ЗДМУ абітурієнти, а також готуються для подальшого навчання у ВНЗ України іноземні студенти. З 2009 року при Університеті функціонує медичний коледж.

Вітчизняні та іноземні студенти в ЗДМУ мають можливість одержувати вищу освіту за спеціальностями:

Післядипломний етап включає навчання в:

В університеті навчаються 9 126 студентів. Загалом контингент осіб, що навчаються у ЗДМУ (студентів, магістрів, інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, курсантів) налічує 12 716 осіб. В їх числі  понад 2500 іноземних громадян з 42 країн світу (1276 іноземних студентів навчаються англійською мовою).

Положення про організацію навчального процесу

Положення про переведення, відрахування, поновлення та надання академічної відпустки

 

За грантом TEMPUS IV Університет виконує міжнародну програму «Створення міжрегіональних мереж національних центрів медичної освіти, орієнтованих на проблемне навчання  та віртуальних пацієнтів», співпрацює з визнаним мовним центром Каплан-коледж (Ванкувер, Канада) з удосконалення англійської мови у он-лайн режимі, а також виконує договори в сфері освіти з Кіровською державною медичною академією, Казахстанським державним університетом ім. Марата Оспанова,  Андижанським державним медичним інститутом (Узбекистан), Державним університетом Акакія Церетелі (Грузія), університетом Давіда Твілдіані (Грузія), Вроцлавським медичним університетом (Польща), університетом Палацького (Оломоуц,Чехія), університетом Нікосії (Кіпр).

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR