Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Лікування та діагностика. Основна інформація.

Лікувально - діагностична діяльність. Основна інформація.

Лікувальна робота співробітників клінічних кафедр університету спрямована на теоретичну і практичну підготовку спеціалістів на додипломному і післядипломному рівнях, надання висококваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги, розробку і впровадження в практику охорони здоров’я передових медичних технологій профілактики, діагностики, лікування захворювань та реабілітації пацієнтів.

В університеті працюють 36 клінічних кафедр: 16 кафедр терапевтичного профілю, 14 кафедр хірургічного профілю і 6 кафедр педіатричного профілю. Клінічні кафедри розміщуються на базі 33 провідних закладів охорони здоров'я, 10 стоматологічних закладів, 28 базах заочної інтернатури для підготовки лікарів-інтернів, в 11 наукових лікувально-діагностичних центрах. Співробітники клінічних кафедр успішно працюють в 11 міжрегіональних та обласних спеціалізованих медичних центрах, обладнаних сучасною діагностичною і лікувальною апаратурою. Виконують великий обсяг консультативної роботи, здійснюють сучасні оперативні втручання. Структурним підрозділом університету є науково-навчальний медичний центр «Університетська клініка».

На початок 2017 року на клінічних кафедрах медичного університету працюють 400 співробітників: 79 докторів медичних наук, професорів, 249 кандидатів медичних наук, доцентів. З них 361 – штатні співробітники, 39 - працюють за сумісництвом. Вищу кваліфікаційну категорію мають 262 (65,5%) співробітники, першу - 63 (15,8%) клініцисти, другу категорію - 55 (13,8%) співробітників. Працюють атестованими на звання лікаря-спеціаліста зі стажем роботи до 5 років 20 осіб (5,0%).

Співробітники клінічних кафедр консультують та лікують найбільш важких хворих (щорічно близько 330 тисяч хворих), виконують складні хірургічні втручання (понад 20 тисяч щорічно), виконують понад 100 тисяч діагностичних процедур, беруть участь у проведенні консиліумів, клінічних розборів, науково-практичних конференцій, засідань асоціацій, в роботі клініко-експертних і медичних комісій та інше.

Кількість пацієнтів та оснащення клінічних баз університету, Університетської клініки дозволяють у повному обсязі проводити заняття та відпрацювання практичних навиків студентами, лікарями-інтернами, клінічними ординаторами та слухачами ФПО.

З 2014 року Запорізький державний медичний університет тісно співпрацює із Запорізьким військовим госпіталем. Тепер куратором військового госпіталю є не тільки кафедра медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії, а й кафедра терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології. Пацієнти госпіталю консультуються провідними фахівцями Університетської клініки ЗДМУ за всіма необхідними профілями, проходять обстеження в клініці.

 

В університеті приділяється велика увага інформаційній та роз'яснювальній роботі з питань охорони здоров'я, пропаганді здорового способу життя населення, запобіганню захворювань на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію, серцево-судинні та інфекційні захворювання. В регіональних засобах масової інформації провідні фахівці університету проводять бесіди, круглі столи, інтерв’ю, публікують статті в газетах. Протягом року в університеті проводяться науково-практичні конференції, двічі на рік – День донора.

 

 

1
2
3
4
5
6

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR