Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Лікування та діагностика. Основна інформація.

Лікувально - діагностична діяльність. Основна інформація.

     Лікувальна робота співробітників клінічних кафедр університету спрямована на теоретичну і практичну підготовку спеціалістів на додипломному і післядипломному рівнях, надання висококваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги, розробку і впровадження в практику охорони здоров’я передових медичних технологій профілактики, діагностики, лікування захворювань та реабілітації пацієнтів. 
    В університеті  36 клінічних кафедр: 16 кафедр терапевтичного профілю, 14 кафедр хірургічного профілю і 6 кафедр педіатричного профілю. Клінічні кафедри розміщуються на базі 34 провідних закладів охорони здоров'я, 10 стоматологічних закладів, 28 базах заочної інтернатури для підготовки лікарів-інтернів. Співробітники клінічних кафедр успішно працюють в 11 міжрегіональних та обласних спеціалізованих медичних центрах, обладнаних сучасною діагностичною і лікувальною апаратурою. Виконують великий обсяг консультативної роботи, здійснюють сучасні оперативні втручання. Структурним підрозділом університету є науково-навчальний медичний центр «Університетська клініка».
     На клінічних базах медичного університету працюють 402 співробітники (362 - штатні, 40 - сумісники), у тому числі 1 академік НАМН України і член-кореспондент НАН України, 3 лауреати державних премій України, 5 заслужених діячів науки і техніки України, 5 заслужених лікарів України, 1 лауреат премії Президента України, 2 лауреати премії Кабінету Міністрів України, 81 доктор медичних наук, професор, 260 кандидатів медичних наук, доцентів. Вищу кваліфікаційну категорію мають 263 співробітники (65,4%), першу – 60 (15,0%), другу – 55 (13,6%).  Працюють атестованими на звання лікаря-спеціаліста зі стажем роботи до 5 років 24 фахівці (6,0%).
     Співробітники клінічних кафедр консультують та лікують найбільш важких хворих (щорічно близько 300 тисяч хворих), виконують складні хірургічні втручання (понад 20 тисяч щорічно), виконують понад 100 тисяч діагностичних процедур, беруть участь у проведенні консиліумів, клінічних розборів, науково-практичних конференцій, засідань асоціацій, в роботі клініко-експертних і медичних комісій та інше. 
     Кількість пацієнтів та оснащення клінічних баз університету, Університетської клініки дозволяють у повному обсязі проводити заняття та відпрацювання практичних навиків студентами, лікарями-інтернами, клінічними ординаторами та слухачами ФПО. 
     З 2014 року Запорізький державний медичний університет тісно співпрацює із Запорізьким військовим госпіталем. Кураторами військового госпіталю є кафедра медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії,  і кафедра терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології. Пацієнтів госпіталю консультують провідні фахівці Університетської клініки ЗДМУ за всіма профілями, проходять в клініці обстеження. 
     Велика увага приділяється інформаційній та роз'яснювальній роботі з питань охорони здоров'я з акцентуванням на пропаганді здорового способу життя населення та запобіганні захворювань на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію, серцево-судинні та інфекційні захворювання. В засобах масової інформації провідні фахівці університету проводять бесіди, круглі столи, інтерв’ю, публікують статті в газетах. Протягом року в університеті проходять науково-практичні конференції, двічі на рік – День донора.
 
1
2
3
4
5
6

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR