Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Засідання від 13 червня 2014 р.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук молодшого наукового співробітника Державної лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України» Голембіовської Олени Ігорівни на тему «Фармакогностичне дослідження суховершків звичайних (Prunella vulgaris L.)» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Цуркан Олександр Олександрович, завідувач Державної лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України».

2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри органічної і біоорганічної хімії ЗДМУ Казуніна Максима Станіславовича на тему: «Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості 7-заміщених-8-(карбоксіалкіл)-3-метил-1Н-пурин-2,6-(3Н,7Н)-діону» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Прийменко Борис Олександрович, доктор фармацевтичних наук, професор, професор кафедри органічної і біоорганічної хімії ЗДМУ.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR