Наука

Засідання від 28 березня 2014 р. 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри загальної хімії ДУ «Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського» Рак Тетяни Миколаївни на тему «СИНТЕЗ, РЕАКЦIЇ, ФIЗИКО-ХIМIЧНI ТА БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 7-(2-­ОКСОПРОПІЛ)-8-БРОМОКСАНТИНІВ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Романенко Микола Іванович, професор кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ.

2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Довжук Вікторії Валентинівни на тему «Розробка складу, технології та дослідження мазі з німесулідом» за спеціальністю  15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Волох Дмитро Степанович, професор кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

 

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar