Наука

Засідання від 28 серпня 2013 р.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Національного фармацевтичного університету Міщенка Володимира Анатолійовича на тему «Цілеспрямований пошук протисудомних субстанцій з рослин родини Solanaceae» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Гарна Світлана Василівна, доктор фармацевтичних наук, доцент, завідувач кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Національного фармацевтичного університету.

2.  Інформація про попередній розгляд комісією спеціалізованої ради дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри біохімії та лабораторної діагностики Запорізького державного медичного університету Юрченко Дар’ї Миколаївни на тему «Пошук сполук нейропротективної дії серед похідних ксантиніл-7-ацетаних та ксантиніл-8-тіоацетатних кислот» за спеціальністю  15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – Александрова Катерина Вячеславівна, доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar