Абітурієнту

Оперативна інформація

Оперативна інформація

 

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

 

Запорізький державний медичний університет проводить чергову сесію прийому заяв та документів на заочну форму здобуття освіти!

 

 

До уваги першокурсників!

 

ПРАВИЛА ПОСЕЛЕННЯ ДО ГУРТОЖИТКІВ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ (В Т.Ч. ТИХ, ХТО ВСТУПИВ НА ОСНОВІ ДИПЛОМА МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА) ЗАПОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ 2021/2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК


ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВИДАЧІ ЛІТЕРАТУРИ ПЕРШОКУРСНИКАМ ЗДМУ


До уваги вступників!

          Усі,  хто отримали рекомендації на бюджетну форму навчання повинні виконати вимоги до зарахування (подати до приймальної комісії оригінали необхідних  документів) до 18 години 02 серпня. Зарахування вступників за кошти державного бюджету (за державним замовленням) буде проводитися 09 серпня.

Інформуємо, що під час виконання вимог до зарахування за кошти державного бюджету (з 28.07 по 02.08.2021) особам, які бажають взяти участь у конкурсі на інші місця за кошти фізичних та /або юридичних осіб, необхідно зробити відповідне підтвердження у власному електронному кабінеті для кожної заяви, за якою плануєте брати участь у конкурсі на контракт, або написати відповідну заяву у довільній формі у Приймальній комісії із зазначенням відповідних заяв.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих вступників на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – 10 серпня. Виконання вимог до зарахування (подання до приймальної комісії оригіналів необхідних  документів) – до 17 серпня. Оновлення списків відбуватиметься щоденно. Зарахування вступників на денну форму навчання (1 курс) за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти буде проводитися не пізніше 18 серпня.

Переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти (відповідно до Умов та Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в ЗДМУ), – не пізніше ніж 19 серпня.


До уваги вступників!

ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ КАБІНЕТА ВСТУПНИКА 2021

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar