Наука

Засідання від 30 травня 2013 р.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ Прийменка Артема Олеговича на тему «Синтез, перетворення, фізико-хімічні та біологічні властивості похідних 3,7-дигідро-1Н-пурин-2,6-діону» (15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія).

Науковий керівник роботи – Александрова Катерина В’ячеславівна, доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ.

2.  Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук заочного аспіранта кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця Маційчук Олександри Петрівни на тему «Порівняльне фармакогностичне дослідження подорожника великого та подорожника ланцетолистого» (15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія).

Науковий керівник роботи – Максютіна Ніна Павлівна, доктор хімічних наук, професор, професор кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця. 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar