Наука

Засідання від 13 березня 2012 р.

Основні питання порядку денного:

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія, асистента кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету Стремоухова Олександра Олександровича на тему «Порівняльне дослідження фракцій жовчі та створення субстанцій на їх основі»

Науковий керівник:

професор кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету,  доктор фармацевтичних наук, проф. Ковальов Володимир Миколайович.

2. Попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія, аспіранта кафедри біохімії та лабораторної діагностики фармацевтичного факультету Запорізького державного медичного університету Черчесової Олександри Юріївни на тему «Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості похідних 7–β–гідрокси–γ-4´-хлорофенокси) пропілксантинів»

Науковий керівник:

професор кафедри біохімії та лабораторної діагностики Запорізького державного медичного університету,  доктор фармацевтичних наук, професор Романенко Микола Іванович.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar