Наука

Засідання від 09 грудня 2011 р.

Основні питання порядку денного:

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія фармацевтичних наук асистентом кафедри фармації ВДНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» Мельник Галиною Іванівною на тему «ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ТА ХІМІКО-ТОКСИКОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ВИДІВ РОДУ ЧЕМЕРИЦЯ ФЛОРИ УКРАЇНИ».

Науковий керівник:

завідувач кафедри фармації ВДНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», доктор фармацевтичних наук, професор Грицик Андрій Романович.

2. Інформація про попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія, асистента кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету Стремоухова Олександра Олександровича на тему «ПОРІВНЯЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ФРАКЦІЙ ЖОВЧІ ТА СТВОРЕННЯ СУБСТАНЦІЙ НА ЇХ ОСНОВІ».

Науковий керівник:

завідувач кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Ковальов Володимир Миколайович.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar