Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Університет сьогодні

Курси ТУ «Практична та апаратна косметологія, технологія виготовлення парфумерних та косметичних засобів»

Курси ТУ «Практична та апаратна косметологія, технологія виготовлення парфумерних та косметичних засобів»

Тривалість навчання: 156 годин (1 місяць).

Курси ТУ «Практична та апаратна косметологія, технологія виготовлення парфумерних та косметичних засобів» на базі ЗДМУ (Ліцензія МОН України АВ №552357 від 30.09.2010 р., м. Запоріжжя, вул. Сталеварів 36а (корпус № 4) були створені в 2009 р., випустили близько 100 слухачів і сьогодні є одними з перспективних на базі вищого навчального медичного закладу, які готують косметологів-естетистів в Україні. Тематичне удосконалення з косметології проводиться за спеціальною програмою, яка складена на вищому рівні професорсько-викладацьким колективом ЗДМУ за різними спеціальностями, які приймають участь під час навчанні на курсах, та затверджена Міністерством охорони здоров’я.

Мета навчання: підготовлення професіоналів високого рівня, здатних перетворити свої знання та вміння в особистий і фінансовий успіх.

Завдання навчання:

Відмінними особливостями нашого навчання з естетичної косметології є: висококваліфіковані викладачі (професорів-4, доцентів-5, кандидатів медичних наук та фахівців практиків-8, всього 17 профільних дисциплін) не тільки володіють знаннями, а й здатні ними ділитися, викладачі є членами Української асоціації лікарів - дерматологів і косметологів (УАЛДВК), беруть участь у конференціях за різними напрямками естетичної медицини в Україні, Росії та закордоном; розділи програми курирують завідувачі кафедрами: розділ «Дерматокосметології» - завідувач кафедри дерматовенерології та косметології з циклом естетичної медицини ФПО, професор, д.мед.н., Лауреат премій НАН і АМН України Бочаров В.А., розділ «Технологія приготування парфумерно-косметичних засобів» - завідувач кафедри технології ліків, керівник Сертифікаційно - іспитової лабораторії парфумерно - косметичних товарів, д.фарм.н., проф. Гладишев В.В., розділ «Апаратна косметологія» - завідувач кафедри клінічної фармакології, фармації і фармакотерапії та косметології, керівник Запорізького регіонального відділення Державного фармакологічного Центру МОЗ України, д.мед.н., проф. Крайдашенко О.В.; курс лекцій з менеджменту і маркетингу - доцент кафедри управління і економіки фармації, медичного і фармацевтичного товарознавства, к.фарм.н. Бушуєва І.В., курс лекцій з офтальмології - завідувач кафедри офтальмології Запорізького державного медичного університету, член міжнародних організацій: член European Vitreo Retinal Society, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), член Європейського глаукомного товариства, професор, д.мед.н. Завгородня Н.Г.; курс лекцій з ендокринології - к.мед.н., доцент кафедри внутрішніх хвороб №1 Каджарян В.Г.; курс лекцій з фітотерапії - доцент кафедри фармакогнозії і ботаніки, к. фарм. н. Корнієвський Ю.І., практичні заняття: асистент кафедри дерматовенерології та косметології з циклом естетичної медицини ФПО, лікар-дерматокосметолог Корецька О.Ю., к.мед.н., доцент кафедри клінічної фармакології, фармації і фармакотерапії та косметології Хмелева А.В. і фахівці практичної бази «СПА салон Море» професійно обладнані навчальні кабінети: оснащені сучасним обладнанням косметологічним і професійними косметичними засобами; забезпечення слухачів методичними матеріалами; теоретичні заняття проводяться у формі лекцій, що супроводжуються методичними та відеоматеріалами; практична частина здійснюється через практичні та семінарські заняття з використанням сучасного косметологічного обладнання, необхідних витратних матеріалів; за результатами іспиту видається Посвідчення державного зразка.

Робоча програма:

Координатор курсів з косметології, асистент кафедри фармакогнозії, фарм. хімії та технології ліків ФПО Єренко Олена Костянтинівна

 

Практична база салон «You» на базі ЗДМУ

м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, буд. 36, тел.: +38(061) 236-20-42).

Час роботи: будні з 900 до 1600

69035, м. Запоріжжя, вул. Сталеварів 36а (корпус № 4)

тел. / факс (061) 236-20-42, 0509331817.

www.zsmu.edu.ua,

E-mail: profesor87@mail.ru
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR