Наука

Засідання від 27 жовтня 2011 р.

Основні питання порядку денного:

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.11 – кардіологія, молодшим науковим співробітником ДУ «Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України» Ткаченко Юлією Валеріївною на тему: «Стан нервово-м’язового апарату, зміни периферійного кровообігу у хворих та інвалідів з серцевою недостатністю».

Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Коваль О.А., Дніпропетровська державна медична академія, професор кафедри госпітальної терапії № 2.

Офіційні опоненти:

 

2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.11 – кардіологія, старшим лаборантом кафедри внутрішніх хвороб 2 Запорізького державного медичного університету Буряком Віктором Валерійовичем на тему: «Ліпідний спектр та вміст гомоцистеїну у хворих з артеріальною гіпертензією, асоційованою з патологією екстракраніальних артерій».

Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Візір В.А, Запорізький державний медичний університет, професор кафедри госпітальної терапії № 2.

Офіційні опоненти:

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar