Наука

Засідання від 26 жовтня 2011 р.

Основні питання порядку денного:

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.11 – кардіологія, лікарем-кардіологом в палаті інтенсивної терапії кардіологічного відділення Комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І.Мечникова» Мірошниченко Ганною Олександрівною на тему: «Хронічна серцева недостатність із збереженою систолічною функцією: механізми прогресування та можливості медикаментозної корекції».

Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Курята О.В., Дніпропетровська державна медична академія, завідувач кафедри госпітальної терапії №1 та профпатології.

Офіційні опоненти:

 

2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби, заочним аспірантом кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб з доглядом за хворими Запорізького державного медичного університету Курілець Лілією Олегівною на тему: «Оптимізація комплексного лікування негоспітальної пневмонії на фоні ішемічної хвороби серця із застосуванням симвастатину»

Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Сиволап В.В., Запорізький державний медичний університет, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб з доглядом за хворими.

Офіційні опоненти:

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar