Наука

Засідання від 05 жовтня 2011 р.

Основні питання порядку денного:

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.10 – педіатрія, старшим лаборантом кафедри госпітальної педіатрії і дитячих інфекційних хвороб Запорізького державного медичного університету Руднєвою Інною Володимирівною на тему: «Клініко-параклінічна характеристика стану серцево-судинної системи у дітей, хворих на цукровий діабет, та шляхи корекції виявлених порушень».

Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Леженко Г.О., Запорізький державний медичний університет, завідувач кафедри госпітальної педіатрії і дитячих інфекційних хвороб.

Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Дмитрієва С.М., Запорізький державний медичний університет, професор кафедри сімейної медицини з курсами дерматовенерології та психіатрії;
доктор медичних наук, професор Буряк В.М., Донецький національний медичний університет, завідувач кафедри педіатрії і дитячих інфекційних хвороб.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar