Наука

Засідання від 08 червня 2011 р.

08 червня 2011 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 17.600.02

Основні питання порядку денного:

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.11 – кардіологія Познанської Катерини Олександрівни на тему: «Зміни тромбоцитарного гемостазу, внутрішньо серцевої та мозкової гемодинаміки у хворих на гіпертонічну хворобу різного додаткового ризику та їх корекція».

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Сиволап Віталій Вікторович, Запорізький державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб з доглядом за хворими

Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Фуштей Іван Михайлович, ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти» МОЗ України, завідувач кафедри терапії, клінічної фармакології та ендокринології;
доктор медичних наук, професор Коваль Олена Акіндинівна, Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, професор кафедри госпітальної терапії № 2.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar