Наука

Засідання від 16 лютого 2011 р.

Основні питання порядку денного:

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.11 – кардіологія Андрєєвої Яни Олексіївни на тему: «Артеріальна, венозна гемодинаміка та стан ендотеліальної функції у хворих на гіпертонічну хворобу ІІ стадії та їх фармакологічна корекція».
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Токаренко Олександр Іванович, Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри терапії, фізіотерапії та курортології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Крайдашенко Олег Вікторович, завідувач кафедри фармакології, фармації та фармакотерапії Запорізького державного медичного університету МОЗ України;
доктор медичних наук, професор Василенко Анатолій Митрофанович, завідувач кафедри терапії та сімейної медицини факультету післядипломної освіти Дніпропетровської державної медичної академії МОЗ України.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar