Наука

Засідання спеціалізованої вченої ради Д 17.600.02 від 17 листопада 2010 р.

Перед початком засідання голова спеціалізованої ради - ректор ЗДМУ, Заслужений діяч науки та техніки України, професор Колесник Ю.М. вручив диплом кандидата медичних наук асистенту кафедри внутрішніх хвороб 2 Гочарову Олександру Вікторовичу та побажав подальших успіхів в науковій діяльності.

Основні питання порядку денного:


1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.11 – кардіологія Кацюби Юлії Владиславівни на тему: «Особливості ре моделювання лівого шлуночка та стан ендотеліальної функції у хворих на ішемічну хворобу серця після аорто коронарного шунтування та стентування коронарних артерій».

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Фуштей Іван Михайлович, Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри терапії, клінічної фармакології та ендокринології.

Офіційні опоненти:

 


2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.11 – кардіологія Жулінської Світлани Володимирівни на тему «Морфофункціональні властивості еритроцитів і стан нейрогуморальної регуляції у хворих на гіпертонічну хворобу ІІ стадії та їх зміни під впливом комбінованого лікування з включенням гіпокситерапії».

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Кривенко Віталій Іванович, Запорізький державний медичний університет, завідувач кафедри сімейної медицини та терапії факультету післядипломної освіти.

Офіційні опоненти:

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar