Українською
English
Français
Español
اللغة العربية
Лікувально-діагностичні  центри

Лікувально-діагностичні центри

Лікувально-діагностичні центри

Співробітники клінічних кафедр ЗДМУ успішно працюють в 11 міжрегіональних та обласних спеціалізованих медичних центрах.

У обласному Центрі репродукції людини на базі Обласного медичного центру репродукції людини співробітники кафедри акушерства, гінекології та репродуктивної медицини ФПО проводять великий обсяг консультативної допомоги, успішно лікують різні форми безпліддя та інші порушеннями репродуктивного здоров’я, в тому числі шляхом хірургічного лікування. Реалізується програма удосконалення системи медико-генетичної допомоги населенню шляхом впровадження сучасних лабораторних методів дослідження, включаючи цитогенетичні, молекулярно-генетичні та імунологічні, а також виявлення хромосомної патології. Завдяки сучасному оснащенню лабораторії медико-генетичного консультування та репродуктивної корекції проведено 215 циклів екстракорпорального запліднення. Започатковане створення кріобанку ембріонів, що суттєво збільшує шанси жінок на вагітність. Надається висококваліфікована андрологічна допомога з використанням консервативних та хірургічних методів лікування. Відновлення чоловічої фертильності становить 41%.
 
У Центрі реконструктивної хірургії вад сечовивідної системи у дітей на базі Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5 співробітники кафедри дитячої хірургії та анестезіології здійснюють великий обсяг лікувально-діагностичної роботи, проводять операції при різних вадах нирок і сечових шляхів, ендоскопічні операції при пузирно-сечовідному рефлюксі та лапароскопічні при варикоцеле і патології вагінального відростка очеревини, дистанційну літотрипсію при сечокам'яній хворобі.
 
У дитячому алергологічному Центрі на базі Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5 співробітники кафедри факультетської педіатрії надають  консультативну допомогу, проводять лікувально-діагностичну роботу: поглиблене дослідження ЖКТ, нирок, печінки, дихальні проби, алерготестування, моніторинг функції зовнішнього дихання, бронхолітичні та провакаційни тести, лабораторне обстеження, рентген-обстеження, повні імунологічний, вірусологічний аналізи. Тільки протягом 2015 року в центрі впроваджено 75 лікувальних медикаментозних, 19 лікувальних немедикаментозних методів та 46 діагностичних процедур. 
 
У Центрі оперативної артрології та спортивної травми на базі Обласної клінічної лікарні співробітники кафедри травматології та ортопедії надають консультативну допомогу, здійснюють ендопротезування великих суглобів, проводять артроскопії, активно впроваджують нові діагностично-лікувальні методики.
 
У Центрі судинної та ендоваскулярної хірургії на базі Обласної клінічної лікарні співробітники кафедри госпітальної хірургії ЗДМУ консультують хворих, оперують пацієнтів, виконують інші маніпуляції. Впроваджено стентування периферичних артерій, симультанні операції на сонних та коронарних артеріях.
 
У обласному Центрі ендоскопії на базі Обласної клінічної лікарні співробітники кафедри госпітальної хірургії проводять консультації пацієнтів, виконують сучасні ендоскопічні операції та маніпуляції. Впроваджено ФГДС з хромоскопією в діагностиці захворювань стравоходу, набувають розвитку лапароскопічні шунтуючі і рестриктивні операції при морбідному ожирінні, лапароскопічна фундоплікація при грижі стравохідного отвору діафрагми, лапароскопічна пластика при ахалазії кардії, лапароскопічна герніопластика.
 
У обласному Центрі діагностики, лікування та профілактики гастроентерологічних захворювань на базі Обласної клінічної лікарні співробітники кафедри внутрішніх хвороб 3 надають консультативну допомогу, впроваджують сучасні методики діагностики та нові схеми лікування захворювань шлунку, печінки, хронічних холециститів, панкреатитів, хвороби Крона тощо.
 
У обласному Центрі алергології та клінічної імунології на базі Обласної клінічної лікарні співробітники кафедри внутрішніх хвороб 3 успішно лікують хворих з алерго- і імунопатологією, впроваджують нові методи діагностики аутоімунних та онкологічних захворювань по специфічним аутоантитілам і онкомаркерам, сучасні схеми лікування хронічної кропівниці, бронхіальної астми і алергічного риніту, імунодефіцитних захворювань.
 
У Центрі шлунково-кишкових кровотеч на базі Міської клінічної лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя співробітники кафедри загальної хірургії надають висококваліфіковану хірургічну допомогу, оперують хворих, впроваджують стандарти діагностики та лікування шлунково-кишкових кровотеч, в тому числі шляхом ендоскопічної зупинки кровотечі. 
 
У хірургічному гепатологічному Центрі на базі ТОВ «ВітаЦентр» співробітники кафедри факультетської хірургії консультують хворих із захворюваннями печінки, жовчовивідної системи та підшлункової залози, здійснюють оперативні втручання з використанням малоінвазивних методик (лапароскопічні, ендоскопічні втручання та інтервенційна сонографія), вдосконалюють методи надання медичної допомоги при захворюваннях органів гепатопанкреатобіліарної ділянки.
 
В ангіоневрологічному Центрі на базі комунальної установи «6-та міська клінічна лікарня» співробітники кафедри нервових хвороб університету впровадили систему етапної допомоги хворим з цереброваскулярними захворюваннями в м. Запоріжжі, проводять консультації, курують стаціонарних хворих, що дозволило припинити зростання поширеності, захворюваності та смертності від мозкового інсульту. Впроваджений диференційований підхід до лікування хворих на дисциркуляторну енцефалопатію, удосконалені діагностичні заходи у хворих в гострому періоді мозкового ішемічного інсульту.
 
 

 

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | ar
Created by DIAMIR