Міжнародна діяльність

Модуль 9: Міграція та управління кордонами

10 червня Барбара Ротовник із Представництва ЄС розкрила всі деталі процедури перетину кордону: учасники процесу на кордоні (митна служба, служба безпеки, медичні працівники, представники прикордонних військ, тощо), їх роль та обов’язки, особливе місце автоматизації та обміну інформації в електронному вигляді.
Спікерка наголосила на важливості злагодженої роботи усіх відділів та рівнів для забезпечення ефективної роботи.
 
Катерина Кульчицька, аналітик, заступниця директора ГО «Європа без бар’єрів», розповіла про проведені та заплановані реформи щодо інтегрованого управління кордонами для спрощення та пришвидшення процедури роботи служб на кордоні: запровадження нового устаткування для контролю транспорту; криміналізація контрабандних товарів; єдина інформаційна система в’їзду-виїзду;
 
«Гарантування державної безпеки на українських кордонах є одним із найбільш актуальних викликів», - зазначила пані Кульчицька, - «адже східний кордон України має стати східним кордоном ЄС». 
 
Спікерка привітала присутніх із 4-ою річницею безвізового режиму з ЄС. 
 
 
10.06.2021
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar