Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Абітурієнту

Шановні вступники, звертаємо вашу увагу!

Інформація розташована у Положенні щодо порядку роботи освітнього центру «Донбас - Україна» Запорізького державного медичного університету, Положенні щодо порядку роботи освітнього центру «Крим - Україна» Запорізького державного медичного університету, Порядку прийому для здобуття вищої освіти
в Запорізькому державному медичному університеті осіб,
місцем проживання яких  є тимчасово окупована територія України або переселилися з неї після 01 січня 2021 року та Порядку прийому для здобуття вищої освіти
в Запорізькому державному медичному університеті осіб,
місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях буде оновлена після опрацювання Міністерством освіти і науки України відповідних нормативно-правових актів стосовно вступу 2021 року.

 

Положення щодо порядку роботи освітнього центру "Крим-Україна" ЗДМУ

Положення щодо порядку роботи освітнього центру "Донбас-Україна" ЗДМУ

До уваги вступників, які вступають через освітні центри

Інформація для випускників з Криму та Донбасу

Вступ-2021 Успішна історія Карини з Луганська
Вступ-2021 Успішна історія Андрія з Донецька
Прес-реліз. Стартувала соціальна ініціатива Наукового ліцею Чурюмова "Безкоштовні онлайн курси з підготовки до ДПА, ЗНО для школярів з важкодоступних регіонів"
 
ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ «СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ ДО ВИШІВ ЧЕРЕЗ ОСВІТНІ ЦЕНТРИ-2021 – 6 ВАЖЛИВИХ КРОКІВ»: 
Покрокова інструкція, яка допоможе мешканцям тимчасово окупованих територій та прифронтової зони вступити до українських вишів без паспорта, ЗНО чи свідоцтва про здобуття середньої освіти через Освітні Центри «Донбас Україна» та «Крим-Україна».
 
АНІМАЦІЙНИЙ РОЛИК «УСПІШНА ІСТОРІЯ ІВАНА ШЕВЧУКА, СТУДЕНТА МАРІУПОЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» 
Ще у сьомому класі Іван захопився волейболом і вирішив, що стане вчителем фізкультури. Але у 2014 році почалася війна… І школа, у якій навчався Іван, опинилася у зоні бойових дій. Хлопець жив і навчався під обстрілами, переховуючись у підвалі. Однак він не відмовився від своєї мети – звернувся до Освітнього Центру та зміг вступити у виш на бюджет. Звертайся і ти!
 
З початку війни 8225 дітей з тимчасово окупованих територій вступили до університетів через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за спрощеною процедурою. Без ЗНО, українського атестата і паспорта.Зроби і ти крок до своєї мети – отримай український диплом, визнаний у всьому світі.
 
 
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR