Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Університет сьогодні

Центр дистанційної освіти і телемедицини

Керівник – АНДРОСОВ Олексій Іванович

Тел.: (0612) 34-97-82

Україна, 69035, м. Запоріжжя, просп. Маяковського, 26
Тел: (061) 224-68-16
E-mail:   ra@zsmu.zp.ua,    androsov@zsmu.zp.ua
 

Центр дистанційної освіти і телемедицини ЗДМУ створений у 2005 р. на базі кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій та Центру нових інформаційних технологій.

Основні завдання та функції Центру:

Співробітниками Центру проводиться розробка інформаційно-навчальних середовищ і курсів дистанційного навчання; підготовка фахівців з дистанційного навчання; надаються навчальні послуги за напрямками післядипломного медичного та фармацевтичного навчання; здійснюється міжнародне співробітництво в області дистанційної освіти та контакти з організаціями ЄС (TACIS, TEMPUS, DELFI тощо).

За час існування Центру організовано і проведено ряд міжнародних та всеукраїнських телеконференцій з проблем кардіології (Україна, Польща, США, 2006 рік); телеміст Запоріжжя (ЗДМУ) – Київ (НТУ «КПІ») – Москва (Факультет фундаментальної медицини МГУ) в рамках I Симпозіуму з міжнародною участю "Актуальні проблеми біомедичної інженерії" (2005 р., м. Київ); постійно проводяться телекурси підвищення кваліфікації для викладачів університету та відбуваються відео конференції з Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Центром розвиваються телемедичні відеоконсультації: на базі Центру проведено ряд телемедичних консультацій хворих обласної дитячої лікарні провідними спеціалістами ОХМАДІТу (м. Київ).

З 2008 року на базі Центру дистанційної освіти і телемедицини для факультету післядипломної освіти проводяться курси тематичного удосконалення і передатестаційні цикли. Для цього організовано Центри дистанційного навчання у містах Симферополь, Одеса, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Енергодар, Бердянск та смт. Оріхів.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR