Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Історія коледжу

Історія коледжу

Свою історію коледж бере від заснованої в 1933 році Запорізької транспортної фельдшерської школи Південної залізниці Народного комісаріату шляхів сполучення СРСР. Діяльність школи була припинена у жовтні 1941 р. у зв’язку з тимчасовою німецько-фашистською окупацією м. Запоріжжя. З 15 жовтня 1943р. школа знову почала працювати, відновився набір студентів на фельдшерське відділення. Протягом 1949-1954 років школа готує фельдшерів-акушерів за 4-річною програмою навчання. У зв’язку з цим заклад почав називатися Запорізькою залізничною фельдшерсько-акушерською школою.

Згідно з постановою Ради Міністрів УРСР від 15 травня 1954 р. фельдшерсько-акушерська школа була перейменована в Запорізьке медичне училище Сталінської залізниці Міністерства шляхів сполучення СРСР (з 1961 року Придніпровської залізниці).

Протягом 1969-1978 років навчання студентів велося на фармацевтичному і медсестринському відділеннях, а з 1978 року училище готує тільки фармацевтів. З 1991 року в училищі знову здійснюється підготовка студентів на двох відділеннях - «Фармацевтичному» і «Сестринської справи».

З січня 2006 року Запорізьке медичне училище Придніпровської залізниці передане зі сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України й отримало назву Державний вищий навчальний заклад «Запорізьке медичне училище».

З жовтня 2009 року ДВНЗ «Запорізьке медичне училище» увійшло до структури Запорізького державного медичного університету під назвою Медичний коледж Запорізького державного медичного університету.

У жовтні 2013 року Медичний коледж відсвяткував свій 80-річний ювілей.

За вісімдесят років діяльності навчальний заклад підготував більше десяти тисяч кваліфікованих фахівців для медичної та фармацевтичної галузі. Чимало випускників зробили вагомий внесок в розбудову сучасної української держави.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR